יום חמישי, 10 באוקטובר 2019

השטחים הפתוחים נפתחו לציבור!על פי הוראות משרד הבריאות ניתן לטייל בכל השטחים הפתוחים, לישון בכל חניוני הלילה (כאשר   המרחק בין אוהל לאוהל הוא 10 מטרים לפחות). השמורות בתשלום נפתחו לציבור, אבל תחת מגבלות של מספר הנכנסים והרשמה מראש.

טיפ: תמיד ההרשמה לשעות המוקדמות ביותר נסגרת אחרונה. 
טיפ שני: גם שמורות עמוסות בימי שגרה (כשאין הגבלות) בד"כ ריקות למדי עד השעה 10:00-11:00 בבוקר. תמיד כדאי להתחיל לטייל מוקדם!

מתוך השמורות בתשלום פתוחות 20 שמורות, בהן נדרש להירשם מראש. לרשימת השמורות בתשלום הפתוחות לציבור לחצו כאן.

מראשות הטבע והגנים נמסר שיתכן שתהיה פעילות ערה יותר של בעלי החיים, שהתרגלו להסתובב חופשי וללא הפרעות בכל שעות היממה.

וכמו בכל מקום אחר, על המטיילים לשמור על הנחיות משרד הבריאות: עטיית מסיכה, שמירת מרחק של 2 מטרים מאדם לאדם, איסור התקהלות והקפדה על הגיינה. השחייה אסורה בשלב זה בכל מקווי המים ובמקומות מסוימים מותרת הליכה במים ושכשוך רגליים, בהתאם לשילוט במקום.

לטובת חובבי לינת שטח נפתחו גם חניוני לילה. לפי התנאים החדשים מחויבת שמירת מרחק של 10 מטר בין אוהל לאוהל והצפיפות המותרת עומדת על 15 מ"ר לאדם.

טיולים נעימים!

צוות עמוד ענן


חברי עמוד ענן היקרים, רצינו לספר לכם על מבצעי המפות שלנו.


בעמוד ענן ניתן להתקין שני סוגי מפות לשימוש באפליקציה לטלפונים ולטבלטים ללא קישור לרשת:
מפות סימון שבילים של החברה להגנת הטבע בקנה מידה של 1:50,000,
ומפות שביל נט בקנה מידה של 1:25,000.

שתי המפות מציגות את כל סימוני השבילים הקיימים בשטח (כולל שביל ישראל). על מנת להחליט אילו מפות מתאימות לכם, מצורפים צילומי מסך של המפות השונות באזורים שונים בארץ.

במסגרת המבצע, ניתן לרכוש את המפות בהנחה גדולה מאד:את המחיר המיוחד ניתן לקבל רק ברכישה בקישור ולא ברכישה בתוך האפליקציה.
יש להקליד את קוד הרכישה: TASHAF (כן, השנה החדשה היא תש״ף!)
ולוודא שלוחצים על ״חשב מחדש״.

להתקנת המפות ראו בקישור. יש לוודא שהמייל שמכניסים בדף הרכישה זהה למייל בהגדרות עמוד ענן באנדרואיד או בתפריט עמוד ענן ב-iOS.במסגרת המבצע, מי שרכש בעבר מפות 1:50,000 לעמוד ענן יוכל לרכוש את מפות שביל נט הדיגיטליות (כולל עדכונים חינם) במחיר הנמוך ביותר בישראל:

₪390 ‎₪199 בלבד!

על מנת לקבל את המחיר המיוחד יש להירשם בטופס המצורף ולצרף הוכחת רכישה. לאחר מילוי הטופס יופיעו קישור לדף הרכישה וקוד הנחה.

<  מימין - מפות סימון שבילים 1:50,000
משמאל - מפות שביל נט 1:25,000 >


4 תגובות:

 1. שנה טובה,לי יש את מפות שבילנט ולדעתי יותר קל לנווט עם מפות סימון שבילים

  השבמחק
 2. מה עדיף לרוכבי אופניים מבחינת סימונים של סינגלים? בעבר השתמשתי במפות של שבילנט.

  השבמחק
 3. מתי מתעדכנות מפות עמוד ענן למי שרכש זה מכבר? איך מעדכנים?

  השבמחק
 4. תהייה לגבי קנה המידה: בהסתכלות על צילומי המסך של 2 המפות השונות - האם גודל הריבועים זהה בכל צד? אם כן אז אין הבדל בקנה המידה שהרי נכנס בדיוק אותו המידע בצד ימין ובצד שמאל.
  לדוגמא הסתכלו על "שלוחת קובי" : חוצה את הריבוע בדיוק בתחתית והקצה העליון שלה בפינה הימנית העליונה. בשני סוגי המפות. אם קנה המידה היה גדול פי 2 השלוחה הייתה צריכה למלא באורכה 2 ריבועים ולא אחד (שוב, בהנחה ש"גודל" הריבוע זהה).
  דוגמא נוספת: המרחק במסך על המפה עצמה בין מצפה ערן ליישוב יפתח נראה זהה בין 2 המפות. על מנת שייצגו קנה מידה שונה על המרחק במסך במפה השמאלית להיות גדול יותר שכן מכפילים ב25000 לעומת הכפלה ב25000*2 שזה 50000 .

  השבמחק